CITROËN C4 A Ë-C4

499 900 Kč

V roce 2020 pokračuje CITROËN ve své elektrické ofenzívě a představuje nový 100% ëlektrický ë-C4 a nový CITROËN C4, který se vyznačuje inovativním designem charakteristickým pro moderní modely značky. Poskytuje výjimečný komfort, výborné jízdní vlastnosti a kompletní nabídku pohonných jednotek. Volit je možné mezi elektromotorem nebo benzinovým či naftovým motorem.Nový 100% ëlektromobil CITROËN ë-C4 stejně jako nový CITROËN C4 jdou hrdě ve šlépějích kompaktních hatchbacků Citroën vyráběných již 92 let. Od roku 1928 bylo postupně uvedeno 10 generací hatchbacků, kterých se prodalo rekordních 12,5 milionu kusů.
Ceník Mám zájem

Nový 100% ëlektrický CITROËN ë-C4 a nový C4 v sobě snoubí:Eleganci, ladné linie a dynamiku kompaktního crossoveru: aerodynamická silueta, propracované detaily, okamžitě identifikovatelné prvky a nový světelný podpis.Sílu a charakter SUV: velká kola, prostornost a robustnost.

ODPRUŽENÍ S HYDRAULICKÝMI DORAZY®

Nový CITROËN C4 je vybaven exkluzivním odpružením s progresivními hydraulickými dorazy®, které zajišťují maximální jízdní komfort a navozují dojem, že vůz nad nerovnostmi vozovky doslova přeletí. Inovace Citroën pro větší dynamiku a potěšení z jízdy.

Princip fungování je jednoduchý. Speciální systém odpružení má navíc v obou koncových polohách hydraulické dorazy: jeden pro kompresi a druhý pro odskok.

CITROËN C4 je energický a osobitý vůz:

Kapota je vysoká a detailně propracovaná,
příď vozu jasně poukazuje na nový designový trend značky se světelným podpisem ve tvaru písmene V a dvouúrovňovými světlomety.
Originální provedení předních světlometů, světel denního svícení a mlhových světel zdůrazňuje inovativní technologii Citroën LED Vision.

MAXIMÁLNÍ POTĚŠENÍ Z JÍZDY

Nový CITROËN C4 je vybaven unikátním systémem pro uložení a upevnění tabletu. Vysoká a robustní středová konzola obsahuje velké množství úložných prostor. Prostorný interiér pro maximální pohodlí cestujících na zadních sedadlech s vynikajícím prostorem pro kolena, čímž se řadí mezi nejlepší ve své třídě. Řadí se mezi nejlepší ve své kategorii díky variabilnímu zavazadlovému prostoru o objemu 380 l.