Náhradní díly

Originální náhradní díly Citroën

Jelikož se snažíme nabídnout kompletní servis pro vozidla značky Citroën, je logické, že nabízíme také náhradní díly Citroën. Originální náhradní díly Citroën jsou identické s díly použitými při výrobě Vašeho vozu. Jsou vyráběny z kvalitních materiálu a s využitím nejmodernějších technologií v souladu s přísnými požadavky Citroën. Svými vlastnostmi zajištují náhradní díly Citroën dlouhodobou spolehlivost a bezpečnost Vašeho vozu. Značka Citroën průbežne sleduje jejich kvalitu a poskytuje záruku na jejich plnou funkčnost.

Na trhu působí rovnež řada dodavatelů neoriginálních náhradních dílů Citroën. Kvalita těchto dílu bývá velmi často nižší v porovnání s díly originálními, což se muže projevit ve sníženém komfortu, v kratší životnosti a v některých případech i ve snížené bezpečnosti vozu v extrémních situacích. Proto vždy doporučujeme zákazníkům kupovat originální náhradní díly Citroën, které jsou prověřené a atestované.

Objednávat můžete na emailové adrese nahradnidily@carling.cz či na telefonu +420 515 900 051. Naši technici se s Vámi telefonicky spojí a dohodnou způsob a termín dodání.  Jsme schopny dodat originální autodíly Citroën pro všechny vozy a to včetně montáže. Náš servis naleznete na adrese Hviezdoslavova 51, Brno.

Dále v nabídce:
–  Díly Eurorepar – určeny pro CITROËN a vozidla jiných značek starších než 5 let, mezi výhody se řadí: záruka na díly a práci, optimalizace nákladů na údržbu a opravu automobilu
–  Repasované náhradní díly Citroën –  získaný přesným postupem z opotřebeného dílu, který byl opravován ve značkových servisech Citroen.

Příslušenství pro vozy Citroën

Vytvořte jedinečnou osobnost svého „společníka na cestách“. Doplňky ze souboru originálního příslušenství Citroën Vám umožní přizpůsobit vzhled Vašeho vozu a zpříjemnit cestování na jeho palubě.

Originální príslušenství Citroën nabízíme v následujících kategoriích:

  • Osobitost exteriéru a interiéru
  • Bezpečnost a ochrana vozidla
  • Pohodlí a cestování
  • Navigace a komunikace
  • Autokosmetika a další doplňky citroen
  • Styl Citroën

Součástí speciální nabídky Citroën je široká škála doplňků sportovní kolekce Citroën Sport, kolekce vybraných disků a ozdobných krytů kol Citroën a v neposlední řadě kolekce více než 50 modelů vozů Citroën v různých měřítcích pro sběratele. Váš vůz se může stát Vaším partnerem i mimo silnici.

 

PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ

E-mail: nahradnidily@carling.cz
Tel: +420 515 900 051

Prodejní doba:
Po – Pá:     7:30 – 18:00
So:     8:00 – 13:00
Vedoucí skladu náhradních dílů: Lukáš Balogh, balogh@carling.cz,
Skladník skladu náhradních dílů: Denis Lisý, lisy@carling.cz,