CITROËN C5 X A C5 X HYBRID

800 000 Kč

Nový CITROËN C5 X snoubí eleganci limuzíny, praktičnost kombi a zvýšenou pozici SUV. Nabízí nebývalé pohodlí věrné programu Citroën Advanced Comfort® s interiérem evokujícím luxusní salónek. Vůz je vybaven špičkovými technologiemi pro příjemnější cestování: poloautonomní řízení, rozšířený head-up displej, zcela nový infotainmentový systém a 12″ displej s hlasovým ovládáním. Nový CITROËN C5 X je k dispozici v plug-in hybridní a benzinové verzi. Je pouze na vás, pro který se rozhodnete!
Mám zájem Ceník

Nový CITROËN C5 X vyniká v tradičním segmentu. Pod víkem zavazadelníku se nachází široký úložný prostor s nízkou nákladovou hranou.Dlouhá kapota, aerodynamické linie, vysoká karoserie a delší zadní převis dodávají vozu jedinečný vzhled a zlepšují jeho aerodynamiku.Dlouhá linie střechy je zakončena aerodynamickým horním spoilerem. Druhý lesklý černý spoiler zajišťuje přítlak a stabilitu při brzdění.

ABSOLUTNÍ POHODLÍ

Interiér nového vozu CITROËN C5 X, který byl navržen jako luxusní salonek, je vybaven nejmodernějšími technologiemi a působí velmi prostorně díky velkým proskleným plochám a nápaditým kontrastům.

Dokonalé zpracování a pozornost věnovaná i těm nejmenším detailům navozují pocit nebývalého komfortu. Tlumené podsvícení dodává interiérovým prvkům na eleganci.

VELKÝ ZAVAZADLOVÝ PROSTOR

Nový CITROËN C5 X má prostorný zavazadelník navržený stejně jako u vozů kombi, s širokým hranatým otvorem, nízkou nákladovou hranou a rovnými boky. Po sklopení zadních sedadel vznikne dokonale rovná plocha.
Snadnější nakládání zajistí praktický kryt zavazadelníku integrovaný do elektricky ovládaného víka pátých dveří. To je opatřeno hands-free ovládáním, díky kterému ho můžete pohodlně otevřít a zavřít i s plnýma rukama.