Nová DS7

1 100 000 Kč

Objevte novou DS 7, sofistikované SUV, které vás okouzlí svou elegancí a dynamikou. Světelný podpis nové DS 7 s unikátní technologií DS PIXEL LED VISION 3.0 a DS LIGHT VEIL dodává vozu nezapomenutelný pronikavý výraz. Nové high-tech světlomety v kombinaci s inovovanou maskou chladiče umocňují elegantní vzhled přídě.
Ceník Specifikace

Splňte si i ta nejtajnější přání! Pomůžeme vám s výběrem nové DS 7, která bude vaší dokonalou vizitkou. Dokonalé zpracování a ostře profilované linie dodávají nové DS 7 na jedinečnosti. Její vzhled v sobě snoubí výkon, čistý styl a nebývalou eleganci.

ROZMĚRY

Délka : 4,59 m
Šířka : 1,90 m
Výška : 1,63 m
SPOTŘEBA / EMISE (KOMBINOVANÝ CYKLUS WLTP)
L / 100 km : v procesu homologace
g de CO₂ / km : v procesu homogolace

Zadní světla Full LED s efektem šupin zvýrazňují charakteristický světelný podpis nové DS 7. Ten umocňuje výjimečnou osobitost vozu a každý ho díky němu pozná na první pohled.

VÝKON

Od 130 do 360 k s pohonem všech kol a palovací motor i plug-in hybridní pohon.

Nové SUV DS 7 má nádherný a technologicky vyspělý interiér. 12,3″ digitální přístrojový panel a velký 12″ centrální displej s HD rozlišením významně přispívají k cestovnímu komfortu díky své velmi dobré čitelnosti. Řidič má naprosto dokonalý přehled, stačí pár jednoduchých gest a zobrazí se veškeré informace důležité pro jízdu.

Charismatický styl

DS 7 je moderní SUV, které je charakteristické precizním zpracováním a nadstandardním komfortem pro ještě větší potěšení z jízdy. V interiéru nacházíme nejmodernější technologie a na první pohled je jasné, že důraz je zde kladen na detail. Umění cestování je to, co charakterizuje novou DS 7, která se bez nadsázky stává oslavou francouzského know-how v pojetí společnosti DS Automobiles.