Nová DS 3

720 000 Kč

Technologicky vyspělá a efektivní nová DS 3 vnáší do cestování eleganci i osobitost. K dispozici je ve 100% elektrické verzi a jednoduchost její obsluhy vás doslova okouzlí. Nová DS 3 se dodává s různými typy pohonných jednotek: Dieselové BlueHDi 130, benzinový PureTech 100 a 130 a rovněž čistě elektrická verze.
Ceník Specifikace

Nová DS 3 vystavěná na moderní platformě využívá inovativních materiálů, díky čemuž dosahuje její 100% elektrická verze vyššího dojezdu (až XXX km v městském provozu). Stává se tak jedním z nejlehčích vozů v kategorii kompaktních SUV. Je dokonalou volbou pro cesty za zábavou, ale oceníte ji i na delších trasách. Až 80 % kapacity baterie je možné dobít za pouhých 30 minut.

Parametry nové DS 3

VÝKON
Benzin & Diesel od 100 do 130 k
100% elektromotor 115 kW / 156 k

DOJEZD ELEKTROMOBILU
Až 575 km v městském provozu (WLTP)
Až 404 km v kombinovaném provozu (WLTP)

SPOTŘEBA / EMISE (WLTP KOMBINOVANÝ PROVOZ)
l / 100 km: probíhající homologace
g / km emisí CO2: probíhající homologace

DS DRIVE ASSIST

DS DRIVE ASSIST umožňuje poloautonomní řízení, přičemž řidič má kdykoli možnost znovu převzít kontrolu nad vozem. Jedná se o další krok k autonomnímu řízení. Vůz automaticky udržuje požadovanou navolenou rychlost a přizpůsobuje ji tak, aby byl zachován bezpečný odstup od před ním jedoucího vozu. Navíc udržuje polohu nové DS 3 ve zvoleném pruhu přesně tam, kde ho řidič chce mít. Vůz automaticky ovládá rychlost a směr jízdy tak, abyste za volantem byli vždy v bezpečí.

Jedinečný design interiéru

Designéři vybavili interiér nové DS 3 velmi kvalitní pravou kůží Nappa. Exkluzivní způsob zpracování čalounění sedadel zvaný příznačně BRACELET poukazuje na všudypřítomné propojení DS Automobiles s dokonalostí klasických řemesel. Designéři společnosti DS se při navrhování ovladačů nové DS 3 nechali inspirovat dokonalostí tradičního hodinářství a použili gilošování CLOUS DE PARIS. Tato exkluzivní povrchová úprava spočívá v miniaturních pyramidách, které na sebe plynule navazují. Perlové prošívání použité u vozu DS 3 pochází z dílny nejlepších čalouníků DS, kteří se inspirovali klasickou výšivkou. Jedná se o zvláštní způsob prošívání kůže, kde švy vypadají jako šňůra perel. Tento detail se stává charakteristickým znakem vozů DS. Nová DS 3 má výbornou akustiku, díky čemuž zajistí dokonalé a ničím nerušené zážitky z poslechu. Audio systém FOCAL ELECTRA s 12 reproduktory rozmístěnými po celé kabině poskytuje přesný, vyvážený a neuvěřitelně bohatý zvuk.