JUMPY

500 000 Kč

CITROËN Jumpy je k dispozici ve třech délkách karoserie, nabízí dvě běžné verze - M (4,95 m) a XL (5,30 m) – a novou unikátní kompaktní verzi XS, která měří pouhých 4,60 m. Navzdory svým kompaktním rozměrům nabízí užitečnou hmotnost až 1400 kg. Vypadá to, že nejlepší dodávky jsou ty nejkratší, že?
Není třeba se omezovat! Výška nového vozu CITROËN Jumpy Combi nepřesahuje 1,90 m, což mu umožňuje neomezený vjezd do podzemních garáží i přístup na všechna parkoviště, kam vozy tohoto typu obvykle nezajedou. Při návštěvách zákazníků již nemusíte hledat a můžete zaparkovat na nejbližším parkovišti, což pro vás znamená úsporu času, kterou jistě oceníte.
Mám zájem Ceník

Přední sedadla nového vozu Citroën Jumpy vynikají svou propracovanou ergonomií: řidič má ze zvýšené pozice o situaci na vozovce dobrý přehled. Díky možnosti podélného a výškového nastavení sedadla je pozice při řízení mnohem pohodlnější.
Nastupování do vozu usnadňuje praktický stupínek. Prosklená* dělicí přepážka umožňuje i tepelnou izolaci kabiny, optimální akustické parametry a klidnější prostředí pro řízení vozu. Všechny tyto přednosti přijdou při dlouhých jízdách velmi vhod.

PEVNÁ PŘEPÁŽKA VOZU POLOKOMBI

Cestující ve verzi s pevnou prodlouženou kabinou* CLUB a BUSINESS mají ve 2. řadě k dispozici velký komfort a odkládací přihrádku o objemu 73 l pod sedadly.
* K dispozici u délek M a XL.

SKLOPNÁ PŘEPÁŽKA FLEXI

Variabilní prodloužená kabina CONFORT** nabízí díky své modularitě ještě více možností: v rozložené poloze se do ní pohodlně vejde 6 osob; ve sklopené poloze se zvýší objem nákladového prostoru na 5,50 m3.

** K dispozici u délek M a XL. K dispozici v průběhu roku 2018.

BEZCHYBNÝ DESIGN EXTERIÉRU

Tato verze vozu Citroën Jumpy, která je určená pro převoz osob, se stejně jako užitková verze drží osvědčených designérských principů značky Citroën. Příkladem je maska chladiče a podpis značky ve tvaru stylizovaných šípů, jež se táhnou přes celou přední část až dovnitř světlometů. Pro přední masku je rovněž typický široký nárazník chránící vůz, do něhož jsou vsazeny černé mřížky sání podtrhující robustní styl vozu Jumpy Combi. AŽ 9 OSOB NA PALUBĚ Jumpy Combi intérieur XL configuration 9 places Citroën Jumpy Combi je robustní a funkční vůz, který nabízí uspořádání sedadel na míru vašim potřebám. Všechna zadní sedadla* jsou vyjímatelná, což umožňuje zvětšit přepravní kapacitu vozu od 4,5 m3 ve verzi XS po 6 m3 ve verzi XL. Při nastupování do 3. řady se jednoduchým pohybem překlopí sedadla ve 2. řadě a uvolní se tak pohodlný průchod. * Příplatková výbava