JUMPER

685 700 Kč

Styl nového Citroënu Jumper prošel výrazným vývojem, nabízí elegantní a optimistický design korespondující s jeho mimořádnou funkčností. Na masce chladiče se objevuje nové logo značky a vůz nabízí i nový světelný podpis.
Nová přední světla pro denní svícení s LED diodami, která jsou elegantně zabudovaná do masky chladiče, hrdě ukazují na to, že nový Jumper vstoupil do nové generace.
Nový Citroën Jumper nastavuje nová designová měřítka z hlediska poměru mezi užitečným objemem a vnějšími rozměry. Nový Citroën Jumper nabízí bohatý výběr objemů: Šířka nákladového prostoru „best in class“ (nejlepší ve své kategorii): mezi podběhy kol (142 cm) mezi přepážkami (187 cm) Užitečná délka mezi nejlepšími furgony své kategorie Boční posuvné dveře umožňující otevření dveří na 125 cm Zadní dveře s výškou až 203 cm (nejvíce v této kategorii) Otevírání zadních výklopných dveří na 270°
Mám zájem Ceník

Nový Citroën Jumper využívá to nejlepší z know-how značky z hlediska designu, ergonomie (připojení a komfort), bezpečnosti a úspornosti provozu. Tato nová verze nabízí osvědčenou robustnost a spolehlivost.
Nový Citroën Jumper nabízí velkou různorodost tvarů karoserie, které se liší v délce – 4 délky (L1, L2, L3 a L4), v rozvoru – 3 rozvory (300 cm, 345 cm a 404 cm) a ve výšce – 3 výšky (H1, H2 a H3). Celkově tak Citroën Jumper existuje v 8 verzích furgonu od 8 do 17 m3.

Technologie pro větší ochranu

Nový Citroën Jumper nabízí řadu technologií zajišťujících větší bezpečnost:

Intelligent Traction Control s funkcí HDC (regulace rychlosti při jízdě ze svahu),
Asistent pro rozjezd do svahu (Hill Start Assist),
Funkce Load Adaptative Control, která zjišťuje celkovou hmotnost vozu a podle toho upravuje účinnost elektronického stabilizačního systému ESP,
Programovatelný tempomat – omezovač rychlosti,
Systém varování před neúmyslným překročením dělicí čáry,
Detektor stavu tlaku vzduchu v pneumatikách.

Profesionální kvalita

Nový Citroën Jumper nabízí vynikající spolehlivost při práci, které bylo dosaženo díky použití technické platformy otestované během 4 milionů kilometrů.

Kromě nedávných vylepšení motorů využívá nový Citroën Jumper i další technické novinky, které opět o něco zvýšily kvalitu vozu:

Nová koncepce systémů vstřikování u motorů BlueHDi 110, 130 a 160,
Zesílení zadních a bočních dveří (při testech provedeno 500 000 cyklů otevírání a zavírání),
Optimalizace brzd z hlediska výkonu, výdrže a hluku,
Přepracování lišty odvádějící vodu z čelního skla,
Použití nového upevnění tlumičů.

Více komfortu

Nový Citroën Jumper se rovněž stává novou referencí z hlediska komfortu pro pohodu těla i ducha: Sedadlo řidiče s proměnlivým odpružením Přední sedadla s loketní a bederní opěrkou Páka řadicí páky na palubní desce Výškově nastavitelná psací podložka Přímo dostupná zásuvka 12 V 13 důmyslně rozmístěných odkládacích přihrádek včetně uzamykatelné chlazené přihrádky před sedadlem spolujezdce Volant potažený kůží Výklopný stolek v opěradle dvousedadla spolujezdce Delší kabina vozu nový Jumper byla rovněž přepracována pro větší komfort, nákladový prostor získal nová okna a čalounění.