DS 9

1 525 000 Kč

VÝKONOd 225 do 360 (Verze 360 k bude k dispozici později). Plug-in hybridní pohonROZMĚRYŠířka: 1,93 m, Výška: 1,46 mSPOTŘEBA/EMISE (WLTP¹)Od 1.5 do 7L /100km, 33 až 159g/km CO₂
Ceník Kde vás najdu?

DS 9 je velmi moderní vůz s ladnými liniemi, které jsou vhodně doplněny dynamickými prvky. Velmi osobitý charakter mu dodávají detaily jako typický dekor kapoty DS s povrchovou úpravou CLOUS DE PARIS, DS Cornets či zapuštěné kliky dveří.Kapotu nového sedanu z dílny DS zdobí gilošovaný dekor s motivem CLOUS DE PARIS. Tento způsob zpracování původně používaný v luxusním hodinářství představuje dokonalou umělecky i technicky vyřešenou dekorativní povrchovou úpravu.

Důraz na detail

Kapotu nového sedanu z dílny DS zdobí gilošovaný dekor s motivem CLOUS DE PARIS. Tento způsob zpracování původně používaný v luxusním hodinářství představuje dokonalou umělecky i technicky vyřešenou dekorativní povrchovou úpravu.

DS 9 byla navržena tak, aby měl každý cestující stejnou úroveň komfortu. Přední i zadní sedadla jsou vyhřívaná, odvětrávaná a vybavená masážní funkcí. Čalounění střechy Alcantarou© umocňuje pocit dokonalého luxusu.

Kliky dveří, které se ukážou pouze vám

Na první pohled vás okouzlí zapuštěné kliky dveří, které se při přiblížení klíče k vozu vysunou a při oddálení opět dokonale splynou s karosérií.

DS 9, ikonu francouzského know-how, můžete u svého prodejce DS začít objednávat právě nyní. Nový sedan DS 9 je vybaven hybridním pohonem E-TENSE. Nabízí dokonalé technologie poslední generace, neuvěřitelný komfort a bezkonkurenční kvalitu zpracování.

Všudypřítomná kůže

Interiér OPERA je vrcholem dokonalosti DS. Nádherná červená kůže Nappa Rubis se objevuje na sedadlech zdobených logem DS a pokrývá rovněž celou palubní desku. Tento exkluzivní prvek je použit i na volantu, který je červenou kůží kompletně potažen.Gilošování CLOUS DE PARISKaždý prvek byl promyšlen i do těch nejmenších detailů a byl zpracován se stejnou péčí, jaká bývá věnována například šperkům. Gilošování s motivem CLOUS DE PARIS inspirované luxusním hodinářstvím zdobí ovladače pokryté drobnými pyramidkami, které se harmonicky prolínají.