DS 4

720 000 Kč

VÝKONOd 130 do 225 kDostupný rovněž v plug-in hybridní verziROZMĚRYDélka: 4,40 m, Šířka: 1,87 m, Výška: 1,47 mSPOTŘEBA/EMISE (WLTP KOMBINOVANÝ CYKLUS)Od 1,4 do 5,7 l/100 km. Od 29 do 136 g/km emisí CO₂
Ceník Kde vás najdu?

Právě nyní si můžete objednat DS 4, která na první pohled upoutá svými nádhernými liniemi a přímo fascinuje charismatickým vzhledem i svou robustností. Technologie poslední generace v kombinaci s moderní kabinou umocňují čistotu stylu a promyšlenou ergonomii.Velká kola, štíhlá silueta a aerodynamický profil umocňují plynulé a výrazné linie vozu DS 4. Zadní dokonale zpracovaná světla ladí s elegantním tvarem karoserie a vytvářejí působivou a jedinečnou identitu.

VŠESTRANNOST

Vůz DS 4, který kombinuje přednosti SUV kupé a kompaktního hatchbacku, je přitažlivý i díky rozmanitým možnostem přizpůsobení. Klasická DS 4 je doplněna dvěma verzemi: DS 4 PERFORMANCE LINE pro sportovnější vzhled a DS 4 CROSS pro jízdu v náročnějším terénu.

DS DRIVE ASSIST je navržen tak, aby vám pomohl a zároveň vám umožnil kdykoli znovu získat kontrolu nad vozem. DS DRIVE ASSIST reguluje rychlost a vzdálenost ve vztahu k vozidlu vpředu a přesně umístí DS 4 do jeho jízdního pruhu, podle vašeho výběru, působením na řízení. Řídí rychlost a trajektorii, aby vám zaručila bezpečnost a klid za volantem.

DS EXTENDED HEAD UP DISPLAY

Rozšířený head-up displej přináší úchvatný vizuální zážitek, který připomíná rozšířenou realitu. Digitální informace promítané na čelní sklo v úhlopříčce 21″ vypadají, jako by byly přímo na silnici ve vzdálenosti 4 metrů před vozem, takže není nutné spouštět zrak z vozovky.

Systém DS IRIS představuje zcela nové intuitivní, ergonomicky řešené a plně přizpůsobitelné rozhraní s dotykovým ovládáním. Stává se jakýmsi osobním asistentem, který rozumí tomu, co říkáte, a bezezbytku splní to, co po něm žádáte.

DESIGN INTERIÉRU

Displeje zasazené do palubní desky, ovladač E-TOGGLE, tlačítka ovládání elektrických oken a kompaktní středové výdechy klimatizace DS AIRS, to vše přispívá k mimořádně čistému stylu interiéru. Designéři DS využili veškeré dostupné know-how a vybavili interiér vozu unikátními materiály, jako je kovaný karbon, dekor jasanu nebo pravá kůže, tlačená či Nappa, v provedení Bracelet. Toto unikátní zpracování připomíná řemínek náramkových hodinek a stalo se jednoznačným identifikátorem vozů DS.