BERLINGO VAN

390 000 Kč

Pro snadnější nakládku a vykládku bez ohledu na to, kde je vůz zaparkovaný, nabízí nový Citroën Berlingo Van: - jedny nebo dvoje boční posuvné dveře s optimalizovanou šířkou otevření 675 mm a výškou 1072 mm - dvoukřídlé dveře 40/60 s otevíráním v úhlu 180° - optimalizovanou šířku zadního podběhu kol
Nový Citroën Berlingo Van nabízí objem nákladového prostoru až 4,4 m3, užitečné zatížení se pohybuje od 650 kg do 1 000 kg. Vůz může být vybaven indikátorem přetížení, který řidiče informuje, pokud překročí povolený limit z hlediska hmotnosti . Paket Nákladový prostor usnadňuje každodenní život díky posílenému LED osvětlení, 4 přídavným záchytným okům a zásuvce 12 V.
Mám zájem Ceník

Nový Citroën Berlingo Van dokáže za všech okolností odfiltrovat veškeré nerovnosti vozovky. Jeho optimální komfort jízdy zajišťuje vyšší poloha při řízení, odpružení a akustická izolace. Sedadla se přizpůsobí všem typům postav: jsou výškově nastavitelná, nabízí rovněž bederní nastavení a samostatnou loketní opěrku. Za příplatek mohou být opatřena vyhříváním. V každodenním provozu oceníte hands free otevírání a startování, elektrickou parkovací brzdu a barevný Head-Up displej, které patří mezi 20 podpůrných prvků řízení, jež vůz nabízí.
Kabina vozu Nový Citroën Berlingo Van funguje jako mobilní kancelář, abyste mohli během cest snadněji pracovat. Ve voze si rovněž díky zásuvce 220 V můžete dobíjet notebook a poté ho uložit do přihrádky TopBox. Z praktického hlediska oceníte bezdrátové nabíjení telefonu. K dispozici máte rovněž dva USB porty a dvě zásuvky 12 V. V kabině Extenso® můžete po sklopení opěradla středového sedadla díky otočnému stolku pohodlně pracovat.

WORKER

Verze s paketem Worksite je určena pro firmy, které převážejí materiál a pracovníky na různé typy staveb:

- Grip Control a funkce Hill Assist Descent, vyšší světlá výška (+30 mm), velká kola (690 mm) s pneumatikami Mud & Snow pro lepší pohyblivost.

- Užitné zatížení se zvýšilo až na hranici 1 000 kg. Vůz může mít také posílené osvětlení ložného prostoru pro větší praktičnost.

- Nechybí možnost uspořádání sedadel Extenso®: 3 místa vpředu, mobilní kancelář a snadné uzpůsobení pro přepravu dlouhých nákladů.

DRIVER

Pro všechny, kdo tráví za volantem mnoho času je určena bohatá výbava Van Plus:

- Klimatizace, komfortní sedadla

- Elektricky ovládaná parkovací brzda, tempomat

- Autorádio s Hands Free Bluetooth

- Paket zvýšené akustické izolace interiéru

Pohoda a praktičnost pro každodenní efektivnost.

Výbava a užitečné technologie

Nový Citroën Berlingo Van je doslova nabitý praktickými a užitečnými technologiemi. Nový Citroën Berlingo Van je funkční a praktický, současně budí důvěru. Jde s dobou a jeho snahou je nabídnout profesionálním řidičům stále bezpečnější a klidnější jízdu. Soustřeďuje v sobě ty nejlepší technologie: - 4 technologie mobilního připojení, zejména Citroën Connect Nav a Mirror Screen (Apple Car Play™ / Android Auto / Mirror Link®) nebo bezdrátové nabíjení telefonů - 20 technologií pro podpůrné prvky řízení.