DS 7 CROSSBACK

945 000 Kč

DS 7 CROSSBACK uvádí druhou generaci modelů společnosti DS Automobiles. Pro vzhled tohoto vznešeného SUV je typická nezaměnitelná přední maska DS WINGS přitahující pozornost všech kolemjdoucích. Při pohledu z boku zdůrazňují dynamiku vozu jeho propracované tvary a elegantní hliníková kola.K dokonalosti exteriéru přispívají světlomety DS ACTIVE LED VISION, které svým zasazením připomínají zářící drahokamy.
Ceník Kde vás najdu?

Se světlomety DS ACTIVE LED VISION uvidíte neviditelné a uhranete své okolí!Moduly předních světlometů se po otevření vozu DS 7 Crossback rozzáří a ožijí. Z hlediska technologie a stylu se jedná o mistrovský kousek, který navíc zvýší i vaši bezpečnost za volantem.

Technologie budoucnosti

Dotykový centrální 12″ HD displej umožňuje ovládat funkce vozu pomocí virtuálních tlačítek. Funkce vozu lze obsluhovat i pomocí chromovaného ovladače zdobeného krystaly*.
Displej se používá k ovládání komfortu v kabině, konektivity a zároveň jako multimediální rozhraní.
Prostřednictvím funkce DS Connect máte současně přístup k celé řadě dalších služeb: v oblasti bezpečnosti na cestách (SOS & asistence), pravidelné údržby (telematické služby), k on-line navigaci a dalším funkcím spojeným s Mirror Screen** (Android AutoTM, Apple CarPlayTM et MirrorLink®).
* V závislosti na verzi ** Vyžaduje kompatibilní smartphone; všechny služby zatím nejsou v ČR k dispozici

Špičkové ovládání

Grafiku elegantního digitálního 12″ sdruženého přístroje si můžete upravit podle vlastních představ. Zobrazení veškerých informací potřebných k řízení vozu ovládáte pomocí rozbalovacího menu s ovladači na volantu. V nabídce je 6 režimů včetně ovládání funkce DS CONNECTED PILOT a DS NIGHT VISION.

BARVY & DISKY

NAKONFIGURUJTE SI DS 7 CROSSBACK PODLE SVÝCH PŘEDSTAV!