C-ELYSÉE

289 900 Kč

Přední maska vozu Citroën C-Elysée se rozšířila a nabízí lepší aerodynamiku a jízdní stabilitu. Nový světelný podpis, který vytváří LED diody zabudované nad mlhovkami mu dodávají prestižní eleganci. Buďte s vozem C-Elysée ještě elegantnější!

C-Elysée působí zvenku impozantně. Nová světla s 3D efektem dodávají zadní části vozu modernější vzhled a světelný podpis vozu tak díky tomu ladí se všemi modely značky Citroën. Eleganci vozu podtrhuje i důraz na vnímání šířky vozu.

Mám zájem Testovací jízda

PODPŮRNÉ PRVKY ŘÍZENÍ

Vaše parkování probíhá díky zpětné parkovací kameře, jejíž záběry se zobrazují na dotykovém 7ʺ displeji, v naprostém klidu. Barevné čáry ukazují vzdálenost případných překážek.

Zadní parkovací asistent vás upozorňuje na vzdálenost překážek pomocí barevných čar zobrazených na dotykovém 7ʺ displeji.

Tempomat a omezovač rychlosti umožňují udržovat stálou rychlost nebo si nastavit rychlost, kterou nemá vůz překonat.

Zavazadlový prostor

Nový Citroën C-Elysée nabízí dokonalou rovnováhu mezi kompaktností a pohodou pro všech 5 cestujících a jejich zavazadla. Vynikající stabilita a komfort odpružení přispívají k tomu, že se z každé cesty stane příjemný zážitek.

Praktický a snadno přístupný zavazadlový prostor má kapacitu více než 500 litrů. Zadní lavice je dělená v poměru 2/3 - 1/3 a snadno a intuitivně se sklápí a uvolňuje tak další prostor pro zavazadla.

Ve voze Citroën C-Elysée jsou všechny ovladače audio systému a navigace soustředěny na dosah ruky na dotykovém 7ʺ displeji, který může nabízet:

DOTYKOVÝ DISPLEJ

NAVIGAČNÍ SYSTÉM s pětiletou aktualizací mapových podkladů zdarma.

MIRROR SCREEN (Apple CarPlayTM + MirrorLink®), který zobrazuje kompatibilní aplikace přímo na dotykovém displeji.

HLASOVÉ OVLÁDÁNÍ* (zabudované nebo prostřednictvím telefonu) pro ovládání vozu hlasem.

TELEFONOVÁNÍ pomocí technologie Bluetooth (přístup k adresáři v telefonu a příjem příchozího hovoru).

RÁDIO AM / FM se 4 reproduktory, ovladači pod volantem (bez přehrávače CD) a možností poslouchat hudbu uloženou v telefonu.

Osvědčená spolehlivost

Nový Citroën C-Elysée se jeví jako robustní vůz, který dokáže odolat zkoušce času a ujetých kilometrů. Světlá výška, pneumatiky, dvojitá nepropustná zábrana na úrovni dveří, optimální upevnění dílů karoserie.

Citroën C-Elysée nabízí dokonalou rovnováhu mezi kompaktností a pohodou pro všech 5 cestujících a jejich zavazadla. Vynikající stabilita a komfort odpružení přispívají k tomu, že se z každé cesty stane příjemný zážitek.